RN732ATTD22R6C25
MFR.Part #
RN732ATTD22R6C25
JLCPCB Part #
C3920729
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS