RN731ETTP2291F50
MFR.Part #
RN731ETTP2291F50
JLCPCB Part #
C3924820
Description
-55℃~+155℃ 2.29kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS