RN73H1JTTD3971F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3971F25
JLCPCB Part #
C4072486
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.97kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS