SG73P2ARTTD565G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD565G
JLCPCB Part #
C7360369
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS