SG73S2ERTTD1073F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1073F
JLCPCB Part #
C5753256
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS