SG73P2ARTTD5490D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD5490D
JLCPCB Part #
C5911668
Description
-55℃~+155℃ 500mW 549Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS