RN731JTTD1670F25
MFR.Part #
RN731JTTD1670F25
JLCPCB Part #
C4049507
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS