SG73P2ARTTD4120D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD4120D
JLCPCB Part #
C6221471
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS