HV732ARTTD825G
MFR.Part #
HV732ARTTD825G
JLCPCB Part #
C7206007
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS