RN73H2ETTD5833B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5833B50
JLCPCB Part #
C4135984
Description
250mW 583kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS