SG73P2ARTTD302J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD302J
JLCPCB Part #
C5911609
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS