SG73P2ARTTD3011D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD3011D
JLCPCB Part #
C5751383
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS