RN73H2ETTD2840B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2840B50
JLCPCB Part #
C3946497
Description
250mW 284Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS