SG73P2ARTTD275J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD275J
JLCPCB Part #
C6482610
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS