RK73H2HTTE4120F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4120F
JLCPCB Part #
C2579954
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS