SG73P1JTTD1202D
MFR.Part #
SG73P1JTTD1202D
JLCPCB Part #
C3914480
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS