RN731JTTD9100B10
MFR.Part #
RN731JTTD9100B10
JLCPCB Part #
C4312451
Description
-55℃~+155℃ 63mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS