SG73P2ARTTD221G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD221G
JLCPCB Part #
C5911583
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS