SG73P1JRTTD2371F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2371F
JLCPCB Part #
C6482326
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS