SG73P2ARTTD2212F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD2212F
JLCPCB Part #
C6678291
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS