RN73H2ETTD15R6D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD15R6D100
JLCPCB Part #
C4552820
Description
-55℃~+155℃ 15.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS