RK73G2ATTD11R8F
MFR.Part #
RK73G2ATTD11R8F
JLCPCB Part #
C6181865
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS