SG73P2ARTTD185G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD185G
JLCPCB Part #
C5751285
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS