HV731JRTTD2804F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV731JRTTD2804F
JLCPCB Part #
C5765143
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS