RN73H1JTTD75R0B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD75R0B50
JLCPCB Part #
C4089402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS