RN73R2ATTD1183C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1183C50
JLCPCB Part #
C3930065
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS