SG73S1ETTP5493F
MFR.Part #
SG73S1ETTP5493F
JLCPCB Part #
C4192808
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS