SG73P2ARTTD13R7F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD13R7F
JLCPCB Part #
C5911526
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS