HV73V1JTTD1373F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1373F
JLCPCB Part #
C4244135
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS