SG73S2BRTTD821G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD821G
JLCPCB Part #
C5895261
Description
-55℃~+155℃ 333mW 820Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS