SG73P2ARTTD1333D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD1333D
JLCPCB Part #
C7079122
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS