RN73H2BTTD2052A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2052A05
JLCPCB Part #
C4308392
Description
20.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS