RA73F2A19K6BTDF
MFR.Part #
RA73F2A19K6BTDF
JLCPCB Part #
C4317445
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 19.6kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS