RN731ETTP3972B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP3972B25
JLCPCB Part #
C4198563
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 39.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS