SG73P2E1RTTD5110F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD5110F
JLCPCB Part #
C6482797
Description
-55℃~+155℃ 1W 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS