SG73P2ARTTD120J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD120J
JLCPCB Part #
C7360190
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS