RK73B1FRTTBL1R8G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL1R8G
JLCPCB Part #
C2582631
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 1.8Ω 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS