RN73R1ETTP5170B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP5170B10
JLCPCB Part #
C4309575
Description
-55℃~+155℃ 517Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS