RN73R1JTTD16R2C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD16R2C25
JLCPCB Part #
C2519134
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS