SG73P2ARTTD111J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ARTTD111J
JLCPCB Part #
C5751195
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS