SG73P2ERTTD111J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD111J
JLCPCB Part #
C6482861
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS