RN73R1ETTP6201F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP6201F25
JLCPCB Part #
C2500335
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS