RN73R2ETTD6733C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6733C50
JLCPCB Part #
C2608369
Description
-55℃~+155℃ 250mW 673kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS