RN73H2ETTD17R8F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD17R8F100
JLCPCB Part #
C4134299
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS