SG73P1JTTD3R09F
MFR.Part #
SG73P1JTTD3R09F
JLCPCB Part #
C4300332
Description
-55℃~+155℃ 3.09Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS