RN73R2ETTD69R8F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD69R8F50
JLCPCB Part #
C2603880
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS