RN73R1JTTD5692A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5692A10
JLCPCB Part #
C2572442
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS