RK73H1ERTTP2610D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2610D
JLCPCB Part #
C4142288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS