SG73P1JTTD2673F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2673F
JLCPCB Part #
C7360170
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS