HV731JRTTD1912F
MFR.Part #
HV731JRTTD1912F
JLCPCB Part #
C6576256
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS